İletişim

İletişim ve İletişim Kanalları Kullanımı Hakkında


aktuelbulten.com sitesi , 5651 sayılı yasada tanımlanan (içerik sağlayıcı) olarak hizmet vermektedir. Sitemiz adına internet ortamına hiçbir video, müzik ya da telif hakkı gerektiren başka bir doküman yüklemesi yapmamaktayız.
Blog üzerinden verilen iç ve dış bağlantılardan edinilen herhangi bir zararlı kod karşısında sorumlu değiliz. Herhangi bir içeriğin kaldırılması talebi şahsıma deliller ile birlikte iletildiği takdirde 10 iş günü içerisinde o içerik yayından kaldırılır. İlgili konularla iletişim için info@roseyazilim.com adresini kullanınız.
Not: Bu site A101, Bim, Şok, Hakmar v.s… gibi birçok market/marketlerin indirim broşürlerini/kataloglarını içerebilir. Bu indirim listeleri ve broşürleri halka reklam edilmekte olup sitemiz adına hiçbir kar amacı gütmemektedir. İlgili broşürlerde ve kataloglarda bulunan ürünler ilgili marketlere ait olup onlar tarafından satılmaktadır. Sitemizin katalogların ücretsiz olarak insanlara ulaştırılması dışında hiç bir amacı bulunmamaktadır. Sitemizde yer alan tüm kataloglar “aktüel” yani “güncel” ile eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Bu kelimenin her hangi bir kurum veya kuruluşla alakası yoktur. Ayrıca sitemizde yayımlanan ve ziyaretçileri bilgilendirme amacı güden bu katalogların tüm hakları ilgili firmalara ait olmakla beraber üzerinde yapılan değişiklikler ve eklemeler sitemizce yapıldığında site url’miz veya ilgili konu url’si açıkça ve tıklanabilir olarak verilmeden kopya edilmesi yasaktır. Sitemiz, editörlerimizce, teknik ekibimizce ve ziyaretçilerimizce özgünleştirilen içeriklerin kullanım hakları için “YASAL UYARI” sayfamıza göz atmanızı önemle rica ederiz.
” Bizler sadece katalogları sizlere hobi amacı ile sunuyoruz. Bizlere ürün tedarik, ürün arızası, iş başvurusu, v.s.. gibi durumlarda lütfen bildirimde bulunmayınız. Bu tür iletilerinize cevap verilmeyecektir. Her marketin ilgili ürün iletişim sayfası mevcuttur. Bu sayfalar marketler için aşağıda sizler için sunulmuştur. İlginize teşekkür ederiz. “
İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN SADECE SİTEMİZ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ – ÖNERİ – ŞİKAYET veya Mail Abonelik Sorunu BİLDİREBİLİRSİNİZ. Diğer konulara yanıt verilmeyecektir.
SİTEMİZ AKTÜEL ÜRÜNLER‘İN HİÇ BİR MARKET VE MAĞAZA İLE İLİŞKİSİ BULUNMAMAKTADIR. LÜTFEN MARKETLERLE ALAKALI BİLDİRİMDE BULUNMAYINIZ. Bu konuda yapılan bildirimlere yanıt verilmeyecektir.
BU SİTE, HALKA DUYURULAN İÇERİKLERİN BİLGİLERİNİ DEĞERLENDİRİR ve TAKİPÇİSİNE FAYDALI OLMAK İÇİN ÖZGÜNLEŞTİREREK KULLANIR. BU İÇERİKLER ANAYASAL HAK OLAN “HABER ÖZGÜRLÜĞÜ VE HABERCİLİK” KAPSAMINDADIR. HABERİ YAPILAN İÇERİKLERDE BAZI MARKET İSİMLERİ GEÇEBİLİR. BUNLAR GERÇEĞE AYKIRI BEYAN İÇERMEMEKLE BİRLİKTE TAMAMEN HABER YAPMA ÖZGÜRLÜĞÜ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLİR.
İLETİŞİM FORMU KÖTÜYE KULLANIMLARI ENGELLEMEK VE GÜVENLİK TEDBİRLERİ KAPSAMINDA KULLANIMDAN KALDIRILMIŞTIR. BİZLERE DOĞRUDAN ULAŞMAK İÇİN info@roseyazilim.com mail adresimizi kullanabilirsiniz.
Aktüel Ürünler Kataloğu Hobi Sitesidir. Bu sitenin yayında olması ticari amaç taşımamaktadır. Sitemiz tamamen ücretsizdir. Sitemizde satış yapılmamaktadır. Sitemiz satışa teşvik etmemektedir.